Támogatói felhívás

KÉRJÜK TÁMOGASSÁK VERSENYZŐINKET FEI SENIOR EUROPEAN AND JUNIOR / YOUNG VAULTERS WORLD CHAMPIONSHIPS 2023 in FLYINGE, SWEDEN

Idén ismét lehetőséget nyert a Magyar Póniklub Szövetség Sóskúti manók csapata, hogy Magyarországot képviselhesse a Svédországban rendezendő Szenior Európa- U21 és Junior Világbajnokságon.

Az egyesület 2004 óta foglalkozik lovastornával és a csapat sportolói évről évre biztosítják helyüket a nemzetközi mezőnyben. (vagy bizonyítják, hogy helyük van a nemzetközi mezőnyben)

Szenior Europai Bajnokság minösült versenyzőnk:

Páros kategoria: Habsburg Károly – Hantos Orsolya

felnőtt egyéniben: Németh Blanka

Világ bajnokság:

U21 egyéniben Bohácsi Melinda, Florencia Hutton, Habsburg Károly

Junior csapatban Szloszjár Nóra, Szász Janka, Radák Luca, Gaál Gréta, Gyombolai Szonja, Farkas Kamilla szerezték meg a részvételi lehetőséget.

A versenyzők már megtettek minden tőlük telhetőt, hogy eljussanak a vágyott versenyre, a jelentős részvételi költségek miatt azonban most némi anyagi segítségre van szükségük, hogy az álmaik valóra is válhassanak. Aki úgy érzi szívesen segítené a fiatalokat céljaik elérésében azok most megtehetik. A legkisebb segítség is számít! Köszönjük mindent !

HABSBURG EILIKA ALAPÍTVÁNY / FOUNDATION
adó szám: 18091447-1-13                                   www.habsburg-stiftung.com

Tax No: HU 18091447                                         @team_manok.

IV. Károly Király utja 1
H – 2038 Sóskút / Hungary
habsburg@t-online.hu

MBH Bank nyrt.

IBAN:  HU23 7360 5065 1025 9360 0000 0000
SWIFT kód: MKKHUHB

További megosztásaink és információk, a Média részben érhetők el. Könyvjelző permalink.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük